Sol Dikey

Sag Dikey
25.01.2021 - Gaziantep'e özel Şehir Rehberi - Şehrimize özel

Akdere Taziye Evi

Tekil Yazı Reklamı - 2 (Reklam Resim Yanyana Şablonu için - Masaüstü)
Akdere Taziye Evi

 

Akdere Taziye Evi

 

Akdere Taziye Evi

Adres: Akdere Mahallesi 92006 Nolu Sokak No:39/A Şahinbey/GAZİANTEP

TELEFON: 0 342-232 11 11

TESİSİMİZDE VERİLEN DERSLER

OKUMA YAZMA KURSU

REHBERLİK EĞİTİMİ

ETÜT PROĞRAMLARI

Akdere Taziye Evi İLE İLGİLİ DETAYLAR

Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan sosyal tesisimiz birçok konuda halkımıza hizmet vermektedir. Erkek ve bayanlar için rehberlik, etüt hizmeti, seminerler, etkinlik ve yarışma, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca tesis içerisinde halkımızın talebine göre çeşitli etkinliklerinde kullanabilecekleri çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.

Toplumun okur-yazar düzeyini yükseltmek kişilerin bilgilerini artırmak topluma faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla okuma yazma kursları da verilmektedir.

“Ders Çalışmayı Seviyorum!” kampanyalı proje ile çocuklara ders çalışmayı sevdirmek ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Halkın bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla toplum polisi ve uzmanlar tarafından aile geçimi, soba zehirlenmeleri, küçük yaşta evlilik, doğal afet ve korunma yolları, bulaşıcı hastalıklar ve mücadele yolları ve bunun gibi halkımızı yakından ilgilendiren konularda çeşitli seminerler verilmektedir. Önlisans ve lisans mezunu donanımlı personelle hizmet veren sosyal tesisimizden faydalanmak tamamen ücretsizdir.

Tekil Yazı Reklamı - Alt - Masaüstü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ