Sol Dikey

Sag Dikey
24.01.2021 - Gaziantep'e özel Şehir Rehberi - Şehrimize özel

Barak Sosyal Tesisi

Tekil Yazı Reklamı - 2 (Reklam Resim Yanyana Şablonu için - Masaüstü)
Barak Sosyal Tesisi

 

Barak Sosyal Tesisi

 

Barak Sosyal Tesisi

BARAK SOSYAL TESİSİMİZDE VERİLEN DERSLER

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ

TEOG KURSU

İNGİLİZCE KURSU

MEFRUŞAT KURSU

OKUMA-YAZMA KURSU

KUR’AN-I KERİM KURSU

OSMANLICA KURSU

ARAPÇA KURSU

AİLE EĞİTİMİ KURSU

STEP

ANA SINIFI

BAYAN ÇOK AMAÇLI SALON

BARAK SOSYAL TESİSİ İLE İLGİLİ DETAYLAR

Barak Sosyal Tesisi 1

TEOG KURSU

3,4,5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerine gerek okul derslerine yardımcı gerekse sınavlara hazırlık kapsamında Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din kültürü dersleri verilmektedir.

Ayrıca bu öğrencilerimize düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerimizin seviyesine göre sınıflar oluşturulmuş olup ders müfredatı sınıf seviyelerine uygun verilmektedir.

Haftada 6 gün olup, sabah öğle devresi mevcuttur. Sabah 08:30-11:40 Öğle 13:30-16:40 ‘tır. Teog kursumuz ücretsiz olup dershane hizmeti verilmektedir.

BAYAN ÇOK AMAÇLI SALON

Bayan ve çocuk öğrencilerimize,KUR’AN-I KERİM ve DİNİ BİLGİLER dersleri verilmektedir. Saat:08:30-17:00 ‘a kadar hizmet vermektedir.

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK

Çağımız teknoloji çağı olduğu için her şeyin bilgisayara dayalı olması halkımızı bilgisayar öğrenmeye teşvik etmiştir. Tesisimizde alanında uzman hocalarımız ücretsiz olarak öğrencilerimize hizmet vermektedir. Kursa devam eden öğrencilerimiz sertifika almaya hak kazanmaktadır.

MEFRUŞAT

El becerilerini geliştirmek ve değişik tasarımlarla birlikte öğrencilerimize dikiş teknikleri, Yatak örtüleri, pikeler, vs… bilgiler verilmektedir.

Kursumuz ücretsiz olup kurs sonunda öğrencilerimiz sertifika almaya hak kazanmaktadır.

OKUMA YAZMA KURSU

Halkımızı bilgilendirmek ve Türkçeyi daha iyi hale gitirebilmek amacıyla yetişkinlere verilen kursumuzda kurs sonunda okuma-yazma sertifikası verilmektedir.

İNGİLİZCE

Dünyada en yaygın konuşulan dil İngilizce olduğundan dolayı bu, halkımızı İngilizce öğrenmeye teşvik etmiştir. Kursumuz ücretsiz olup kurs sonunda sertifika verilmektedir.

AİLE EĞİTİMİ

0-6,7-11 yaş arası çocuğu olan ailelere çocuk gelişimi hakkında bilgi verilmektedir.

Ailede ki eğitime, düzene, ahlaka ve aile içi sorunların giderilmesini amaçlayan kursumuz ücretsiz olup kurs sonunda öğrencilerimiz sertifika almaya hak kazanmaktadır.

STEP

Sağlıklı bir yaşam ancak spor ile olur. Fit bir vücut ve zinde bir yaşam için spor yapmak gerekir. Bu nedenle alanında uzman öğretmenimiz ile birlikte kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz.

ANA SINIFI

5-6 yaşındaki çocukların okula ilk hazırlık aşaması olup, kendini iyi ifade etmesini sağlayarak sosyal arkadaşlık etmesine yardımcı olmak ve diğer becerilerini geliştirmek hedefimizdir.

Adres: Barak Mah.10 Nolu Sk. No:37 (Vehbi Dai İlköğretim Okulu Yanı) Şahinbey / Gaziantep

Tel: 0 342- 228 05 08

Tekil Yazı Reklamı - Alt - Masaüstü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ