Sol Dikey

Sag Dikey
24.01.2021 - Gaziantep'e özel Şehir Rehberi - Şehrimize özel

Özel Emek Hastanesi

Tekil Yazı Reklamı - 2 (Reklam Resim Yanyana Şablonu için - Masaüstü)
Özel Emek Hastanesi

 

Özel Emek Hastanesi

 

Özel Emek Hastanesi

Güvenilir kaliteli sağlık hizmeti sunan, Gazianteplilerin tercih ettiği bir merkez olarak sağlık hizmetlerinin geleceğinde de var olacağız.
Sağlık hizmetlerinin geleceğinde önemli bir yerde kendini gören, konusunda deneyimli hekimlerin bu amaçla bir araya gelerek kurduğu bir yapı; diğer bir deyişle uzun yıllar sağlık hizmetlerinin içerisinde bulunmuş sağlıkta kalite ve güvenin önemini bilen ve bu konuda yaşadığı yoğun deneyimlerden kendine vazife çıkaran bir grup hekim tüm birikim ve heyecanını ortaya koyup birlikte paylaşarak bu yapıyı meydana getirmişlerdir.

“Bu olmasa da olur” düşüncesi hiç olmadı..!

Özel Emek Hastanesi 1

Sağlık hizmetlerinde kalite ve güven denilince hizmetin sunulduğu bina, kullanılan teknoloji ve bu hizmeti sunan başta hekimlerimiz olmak üzere her sağlık çalışanını da kapsayan bir bütünü anlıyoruz. Bu bütünün parçalarından birinin yeterli olmaması kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetinin sunumunu aksatacaktır. İşte bu bilinçle yola çıktık. Bu sebeple tıp merkezimizde cihazlar son teknoloji ve ilk el olup tıbbi cihaz donanımı “olmazsa olmaz” kuralı gözetilerek düzenlenmiştir.

Keza binanın modernizasyonu inşaat kalitesi, görsel ve insani boyutlar göz önüne alınarak gerçekleştirildi. Hastanemiz yaklaşık 2000 m2 alanda hizmet sunmaktadır. Hasta odaları, yeni doğan bakım ünitesi, operasyon öncesi hazırlık ve operasyon sonrası bakım ve gözlem odaları ile hastalarımıza yataklı tedavi hizmetleri sunulabilmektedir. Ayrıca bekleyen hasta ve yakınları düşünülerek büyük bir alan hasta bekleme salonları olarak ayrılmıştır.

Özel Emek Hastanesi Kroki

Emek Hastanesi Muayene Ücreti Telofon İle Arayarak Öğrenebilirsiniz.

Özel Emek Hastanesi Randevu: 444 1486

Özel Emek Hastanesi İletişim
Telefon: +90 (342) 320 02 02
Fax: +90 (342) 320 02 95

Özel Emek Hastanesi Adres: Emek Mahallesi Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Caddesi No:13 Şehitkamil / GAZİANTEP

Özel Emek Hastanesi Harita Bilgisi

Tekil Yazı Reklamı - Alt - Masaüstü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ