Sol Dikey

Sag Dikey
26.02.2020 - Gaziantep'e özel Şehir Rehberi - Şehrimize özel

Şahinbey 25 Aralık Sosyal Tesisi

Tekil Yazı Reklamı - 2 (Reklam Resim Yanyana Şablonu için - Masaüstü)
Şahinbey 25 Aralık Sosyal Tesisi

 

25 Aralık Sosyal Tesisi

 

25 Aralık Sosyal Tesisi

SOSYAL TESİSİMİZDE VERİLEN KURSLAR

Okuma Yazma Kursu

Rehberlik Eğitimleri

Etüt Programları

SOSYAL TESİSİMİZ İLE İLGİLİ DETAYLAR
Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan sosyal tesisimiz birçok konuda halkımıza hizmet vermektedir. Erkek ve bayanlar için rehberlik, etüt hizmeti, seminerler, etkinlik ve yarışma, Taziye Evi, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca tesis içerisinde halkımızın talebine göre çeşitli etkinliklerinde kullanabilecekleri çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.

Toplumun okur-yazar düzeyini yükseltmek kişilerin bilgilerini artırmak topluma faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla okuma yazma kursları da verilmektedir.

“Ders çalışmayı seviyorum!” ve “Benim Sadık Yârim Kara Kitaptır.” projeleri ile çocuklara ders çalışmayı sevdirmek ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Halkın bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla toplum polisi ve uzmanlar tarafından aile geçimi, soba zehirlenmeleri, küçük yaşta evlilik, doğal afet ve korunma yolları, bulaşıcı hastalıklar ve mücadele yolları ve bunun gibi halkımızı yakından ilgilendiren konularda çeşitli seminerler verilmektedir. Önlisans ve lisans mezunu donanımlı personelle hizmet veren sosyal tesisimizden faydalanmak tamamen ücretsizdir.

25 Aralık Sosyal Tesisi Adres: 25 Aralık Mah. 33022 Nolu Sokak No:42/A-B Şahinbey/GAZİANTEP
TELEFON 0 342-232 11 11

Tekil Yazı Reklamı - Alt - Masaüstü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ