Sol Dikey

Sag Dikey
06.07.2020 - Gaziantep'e özel Şehir Rehberi - Şehrimize özel

TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ

ADRES
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi 3-Ağaoğlu My office 212 iş merkezi Kat:11 Daire 178 Bağcılar-İstanbul/TÜRKİYE
TELEFON
+90 3423374949
FAKS
+903423374953
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN.PAZ.LTD.ŞTİ.

 

Taha Kimya Kozmetik olarak 2008 yılında Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğumuz , Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünleri üretim tesisimiz; 12.000 m2 kapalı alanda, 150 çalışanımızla yılda 30.000 ton üretim gerçekleştirmekteyiz. Üretimimizin %60 ını ihracat yapmaktayız. Dünya genelinde, beş kıtada farklı ülkelere ihracatımız vardır.

Firma olarak ilkemiz; dünya standartlarında, sağlığa zarar vermeyen, çevreye dost ve insan hayatını kolaylaştıran kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretmektir. Hedefimiz ise; kaliteli ürünleri ekonomik fiyata tüketiciyle buluşturmaktır.

Ar- Ge departmanımız ve üretim kadromuz alanında uzman kimyager ve başarılı mühendislerden oluşmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı ISO ve GMP kalite sistemleri ile üretilmektedir.

Sürekli gelişen dünya trendleri ve teknolojilerinin izinden giderek, üstün kalite anlayışı ve insan sağlığını hedef gözeterek ürettiğimiz ürünler, kısa sürede insanların hayatlarının birer parçası olmuştur. Bu nedenle; ürünlerimizi tüketicilerin öneri ve tercih sebeplerini baz alarak, her zaman daha kaliteli, daha sağlıklı ürünler üreterek, insanların hayatlarını her zaman kolaylaştırmak istemekteyiz. Tüm çalışmalarımız; dünya genelinde en çok tercih edilen markalar arasında olmak hedefiyle yapılmaktadır.

2014 yılında kurmuş olduğumuz, plastik ve pet grubu üretim tesisimiz ile, kendi ihtiyacımız olan plastik ve pet şişelerimizi üretmenin yanı sıra, bu gruba ihtiyaç duyan sektörlere de ürün temin etmekteyiz.

Yine bu yıl faaliyete aldığımız ‘korozif ve asidik’ ürün grubu tesisimizde de, tüketicilerin farklı temizlik grubu ihtiyaçlarını karşılamayı planlamaktayız.

Taha Kimya Kozmetik olarak, ilk kuruluşumuzdan bu yana sloganımız ‘’Kaliteli üretim, kaliteli ürün ve sağlıklı yaşam’’dır. Bu prensipte, kendi sektörümüzde, ulusal ve uluslar arası piyasalarda öncü firmalardan biri haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefte hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Ürün Karegrileri

  • Genel Bakım
  • Kişisel Bakım
  • Bebek Bakım
  • Mutfak Bakım
  • Çamaşır Bakım
TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ
TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ
TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ
TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ
TAHA KİMYA KOZMETİK VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Tekil Yazı Reklamı - Alt - Masaüstü
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ